У петербурзькому метро від серцевого нападу помер МС Вспышкин

У Петербурзі на 76 році життя раптово помер легендарний шоумен, ексцентричний музикант і радіо-ведучий Володимир Турков, відомий як MC Вспышкин.

Є легенда, що він був першим діджеєм в Росії і в світі, який зводив платівки ще на патефонах.

До туркова стало погано на ескалаторі в метро. Перехожі допомогли йому спуститися, але до приїзду "швидкої" артист не дожив.

Пік музичної активності енергійного сивочолого старця з величезною бородою припав на "нульові". У Петербурзі, завдяки ексцентричності, Володимир Турків став відомим персонажем: добрий старий у костюмі супремена не вписувався в сумний пітерський пейзаж і цим вельми радував городян.

З іншого боку, танцювальна і музична тусовка сприймала MC Вспышкина як творчого діяча, розповів НТВ співробітник радіостанції "Рекорд". Турків записував пісні, знімався в музичних кліпах, заводив публіку на рейвах — "Ковбасний цех", "Спалах". Пісень колективу "MC Вспышкин Никифорівна" на дискотеках в той час були дуже раді.

У смерть цієї людини знайомим складно повірити: його не сприймали літньою людиною. Турків любив гротеск і "веселі непристойності". До самої старості він зберіг хлоп’яче світовідчуття і не збирався знижувати темп.

Кажуть, його здоров’я підкосила смерть друга: три місяці тому в автокатастрофі загинув другий учасник групи "МС Вспышкин і Никифорівна" — Діма Чеків ("Никифорівна").

Источник: “http://u-news.com.ua/43-u-peterburzkomu-metro-vd-sercevogo-napadu-pomer-ms-vspyshkin.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя