Причина відсторонення командира «Десни» Мікаца - гучна кримінальна справа

Причина відсторонення командира «Десни» Мікаца — гучна кримінальна справа
Причина відсторонення командира «Десни» Мікаца — гучна кримінальна справа

Командир навчального центру ЗСУ «Десна», колишній командир 93-ї механізованої бригади Олег Мікац може сісти за грати через нанесення тяжких тілесних ушкоджень та напад на чотирьох людей.

Таку новину повідомляє журналіст Юрій Бутусов, передає «Преса України».

Як відомо Мікаца призначили на генеральську посаду командира навчального центру ЗСУ «Десна». Під час нещодавнього візиту Порошенка на полігон Микаца не було, адже його відсторонили від несення служби через кримінальне провадження, яке завели на військовослужбовця.

Бутусов, зокрема, повідомляє про те, що Олег Мікац, під час одного із інцидентів на території військової частини побив чотирьох людей серед яких жінка і неповнолітня дівчинка.

«Джерела «Цензор.Нет» в «Десні» повідомляють, що причина відсторонення Микаца — гучна кримінальна справа. Два тижні тому полковник Мікац заїжджав на базу «Десна» близько години ночі, і виявив там черга автомобілів. Мікац вийшов розбиратися з подією, і в цей момент на базу намагався заїхати на «Таврії» громадянин, колишній військовослужбовець, який після звільнення в запас проживає на території військової частини. Микац зупинив машину, витягнув з неї водія, і коли чоловік спробував чинити опір, побив його. На допомогу чоловікові з машину вискочила жінка — полковник вдарив і її. Потім на допомогу батькам вискочила 14-річна дівчинка. На жаль, Олег Мікац завдав дитині дуже сильний удар в обличчя. До місця події підбіг водій ще однієї машини, який спробував заступитися за потерпілих, але в результаті Мікац завдав удари і йому», — йдеться у повідомленні Бутусова.

Також журналіст акцентує увагу на тому, що солдати, які на той момент перебували на території частини, не захистили потерпілих від свого командира.

«Солдати на посаді не вжили жодних заходів для затримання правопорушника. Побита дівчинка в лікарні двічі втрачала свідомість», — зауважує Бутусов.

Відомо, що зараз із сім’єю намагаються домовитись. Мова йде, зокрема, про те, щоб потерпілі забрали заяву із міліції. Хто саме веде подібного роду «перемовини» журналіст не повідомляє.

«Зараз деякі представники влади намагаються домовитися з сім’єю, щоб вони забрали свою заяву. Втім, якщо тілесні ушкодження дівчинки будуть визначені як тяжкі або середньої тяжкості, відкликання заяви не зупинить розслідування, і полковник повинен буде відповідати перед судом.

Суд необхідний. Якщо ж він не відповідатиме за скоєне перед законом, то офіцерська честь в армії — порожній звук», — резюмує журналіст.

Нагадаємо, 28 квітня у селищі Десна на Чернігівщині було представлено нового керівника 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України – полковника Мікаца Олега Михайловича.

Наказом Міністра оборони України № 215 від 31.03.2015 року полковник Олег Мікац очолив один з найбільших в Збройних Силах України навчальний центр, де готують спеціалістів за понад сотнею спеціальностей Сухопутних військ української армії.

Раніше командир 169-го навчального центру очолював 93-тю окрему механізовану бригаду, бійці котрої проявили мужність та героїзм у боротьбі з незаконними збройними формуваннями під час антитерористичної операції на Сході України.

http://uapress.info


Источник: “http://kompromat1.info/articles/15782-prichina_vidstoronennja_komandira_desni_mikatsa_-_guchna_kriminaljna_sprava”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя