Надавачі комунальних послуг за європейський рівень обслуговування

align="absmiddle"

З ініціативи Голови Правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» сьогодні в компанії відбувся круглий стіл на тему: «Створення єдиного інформаційного простору взаємодії з клієнтами». Учасниками заходу стали керівники «Івано-Франківськтеплокомуненерго», «Івано-Франківськводотехпрому», ЄРЦ, «Івано-Франківськгаз», «Міськсвітло», «СТЕКу» та заступник міського голови Руслан Панасюк.

Систематизувавши досвід від впроваджених інноваційних проектів (Кол-центр, Центр обслуговування клієнтів, Інтернет обслуговування тощо) «Прикарпаттяобленерго» пропонує об‘єднати найкращі практики підприємств надавачів послуг і в майбутньому створити єдиний інформаційний простір взаємодії із клієнтами і напрацювати шляхи покращення якості надання комунальних послуг. Учасники круглого столу відвідали Центр обслуговування клієнтів в обласному центрі, Центр надання адмінпослуг, кол-центр енергокомпанії, обмінялися власним досвідом у роботі з клієнтом.

На думку Голови Правління Олександра Бубена, зустріч за круглим столом – це унікальна можливість ознайомитись із напрацюваннями один одного, щоб у подальшому кращі практики роботи зі споживачем об‘єднати в спільні проекти, покращити сервіс надання послуг. «Подібно до спортсмена, який повинен постійно покращувати свої показники, щоб залишитися на п‘єдесталі, — стверджує Олександр Бубен, — кожний бізнес, щоб зберегти свої позиції, повинен постійно вдосконалюватися . Спочивати на лаврах не варто.»
А заступник мера Руслан Панасюк каже, що якщо ми хочемо жити в Європі і мати європейські послуги, тоді не варто чекати, що хтось за нас щось зробить. « Ми повинні самі хотіти змінюватись, орієнтуючись на нашого клієнта. І те, що ми вже про це говоримо за круглим столом є свідченням того, що ми сьогодні вже спраглі, щоб зробити якісний продукт, надати якісну послугу».

У якій формі це буде сьогодні важко говорити. Наразі учасники круглого столу погодили створення робочих груп за напрямками комунікації із споживачем. Всі вони вірять, що результатом спільної праці буде новий продукт, що дасть змогу надавати споживачеві послуги європейського рівня.Источник: “http://briz.if.ua/21945.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя