Суський Костянтин Сергійович

Суський Костянтин Сергійович, кандидат в депутати по 11 одномандатному виборчому округу.

Народився 26 липня 1983 р.в м.Черкаси, потім родина переїджає до Житомира. Українець, громадянин України, не судимий. З дитинства, завдяки родині складається світогляд націоналіста та борця за українську ідею.

В 2000 р. стає до лав молодіжного крила Соціал-національної партії України Товариства сприяння Збройним силам України та військово-морському флоту України "Патріот України”. Того ж року починає навчання в Житомирському Державному Університеті ім. І. Франка, який закінчує 2005 року за спеціальністю викладач історії та української мови та літератури.

В 2001 р. проходить військову службу в лавах Збройних сил України, має службові відзнаки. В 2001 р.,стає членом Соціал-Національної партії України, згодом Всеукраїнського об’єднання "Свобода”.

В цей час повністю складається його політична та громадська позиція. Також проводить активну роботу з впорядкування та примирення націоналістичних організацій міста Житомира. Проводяться постійні акції та збори з молоддю Житомира, історичні семінари, фізичні та духовні вишкіли, туристичні походи та екскурсії тощо.

Своєю позицією українського націоналіста не раз попадав під тиск неукраїнської влади та під пильний нагляд органів. Помаранчева революція, Костянтин з 30 активістами правого руху міста Житомира вирушає до Києва, на підтримку української революції, якої так жадали молоді душі патріотів. Там працюють ідейно та безкорисно на охороні наметового містечка, а саме прес-центру Гала-радіо.

Нажаль, розчарування та розбиті надії наносять удар по молодим патріотам. Але в них вистачило сил вистояти на зло усім ворогам українства. І вже зараз в часи неймовірних тарифів на комунальні послуги та лякаючі ціни на продукти харчування, ганебне ставлення до всього українського в нас лишилися сили заявити всім навколо про себе та про Велику Україну!

Источник: “http://zhzh.info/publ/3-1-0-2795”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя