Tetiana Kozachenko: "Частину минулого тижня провела у Хмельницькій області..."

Tetiana Kozachenko в facebook:

Частину минулого тижня провела у Хмельницькій області. Спілкувалася із друзями, однокурсниками з якими навчалася, державними службовцями і просто знайомими Об этом сообщает ЗОНА ПОЛИТИКИ со ссылкой на СМИ.

Ніхто не скаржився і не жалівся, але основне питання яке звучало ЧОМУ НІХТО НЕ ПОКАРАНИЙ

Як так може бути, що за 3,5 роки не покарали вбивць та корупціонерів

Україна розграбована, втратила по факту значну частину територій, багато людей вже загинуло і кожного дня далі втрачають життя

ХТО ЗА ТЕ ЩО СТАЛОСЯ ПОНІС ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ Із реальних мега осіб

Порошенко підтримував Майдан, Яценюк теж обидва мають найбільші фракції в парламенті, Міністр МВС Аваков теж, Генпрокурор Луценко теж. Гройсман теж не позиціонує себе як ексрегіонал.

З ким вони тоді борються

Люди знайшли відповідь і назву цього явища ДОГОВОРНЯК, рука руку миє або ворон ворону око не виклює.

Я знаю багато змін які відбуваються, поломані газові схеми, запровадження корисних систем від Прозоро до відкритих реєстрів, е-декларування, багато іншого. Жахливо те що на місцях люди не відчувають реальних змін, а що гірше не розуміють що буде далі.

На місцях державні органи дуже тісно повязані, особливо суди і прокуратура, незалежності не має, як і довіри до будь якої державної установи. Коли спостерігаєш за цим на місці, здається, бачиш як повязані всі хто працює на державних посадах, це відчувається просто фізично, як павутиння інтереси, статуси, посади, поведінка, що їх повязують.

Я знаю про зміни, так, вони відбуваються, на жаль безсистемно, стихійно, недопрацьовано. Але я не бачу реальної реформи державної служби, що повинна бути сервісом для людей, бо саме вона повинна забезпечити державне управління, зрозуміле і прозоре для людей правила життя і захисту.

Але це неможливо відтворити, якщо не вирішити питання ЧОМУ НІХТО НЕ ПОКАРАНИЙ

ТОП новости

Вход

Меню пользователя