Євросоюз покриє безкоштовним Wi-Fi парки, площі, музеї та бібліотеки

Євросоюз покриє безкоштовним Wi-Fi парки, площі, музеї та бібліотеки Фото: EPA/UPG

Європейська Комісія (ЄК) поставила ціль охопити всі громадські місця Євросоюзу (ЄС) безкоштовним Wi-Fi-доступом, — повідомляє прес-служба ЄК, інформує НВ.

Програма WiFi4EU передбачає можливість вільного підключення до всесвітньої мережі для мешканців ЄС і туристів. Безкоштовні точки Wi-Fi мають з’явитися в усіх парках, на площах, у громадських спорудах, бібліотеках, музеях, медичних закладах ЄС.

Бюджет на просування програми WiFi4EU впродовж 2017-2019 років складає 120 млн євро. Ці кошти ЄК має намір спрямувати на придбання найсучаснішого обладнання. Згідно розрахунків, WiFi4EU дозволить отримати безкоштовний інтернет-доступ 6-8 тис. місцевим спільнотам. Число щоденних підключень коливатиметься в межах 40-50 млн.

Раніше дослідницька компанія iPass прийшла до висновку, що безкоштовний Wi-Fi є однією з найрозповсюдженіших мішеней, які обирають хакери для нападу на корпорації.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/yevrosoyuz_pokryie_bezkoshtovnym_wifi_parky_ploshchi_muzei_ta_biblioteky_212875.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя