Полковник СБУ на Львівщині засуджений за вимагання

взятка, СБУПолковника СБУ на Львівщині засудили за вимагання 300 тисяч гривень від місцевого мешканця за не притягнення до кримінальної відповідальності. Про це повідомляє прес-служба СБУ. Об этом сообщает zonamedia.in.ua со ссылкой на СМИ.


До семи з половиною років позбавлення волі засуджено колишнього старшого слідчого управління СБУ в Львівській області. Правоохоронці встановили, що полковник юстиції вимагав триста тисяч гривень від місцевого мешканця за непритягнення до кримінальної відповідальності за звинуваченням у отриманні неправомірної вигоди.


Окрім того, про підозру в скоєнні злочину повідомлено співробітнику Львівського управління СБУ, який разом зі спільником вимагав десять тисяч доларів та елітне авто у місцевої підприємниці. За цю "винагороду" здирник обіцяв не притягувати жінку до кримінальної відповідальності за нібито скоєне правопорушення.


Довідка SQ. Починаючи з 2015 року до кримінальної відповідальності притягнуто 66 співробітників СБУ, про підозру в скоєнні злочину повідомлено 56. Двадцять один з них отримав вирок суду, справи щодо дев’ятнадцяти ‒ скеровані до судових інстанцій.


У 2017 році за матеріалами внутрішньої безпеки СБУ до кримінальної відповідальності в Україні притягнуто 16 власних співробітників, 11 з них повідомлено про підозру в скоєнні злочинів, 4 ‒ отримали вирок суду, справи щодо 5 ‒ скеровані до суду.


Джерело статті: “http://lviv.sq.com.ua/ukr/news/novini/20.12.2017/polkovnik_sbu_vo_lvovskoy_oblasti_osuzhden_za_vymogatelstvo/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя