Порошенко назвав причину, чому "Північний потік-2" можуть не добудувати

Порошенко назвав причину, чому "Північний потік-2" можуть не добудувати Об этом сообщает pohlyad.in.ua со ссылкой на СМИ.

Будівництво газопроводу "Північний потік-2" не буде завершене, оскільки проти його спорудження рішуче налаштовані Сполучені Штати Америки, а проти них "ніхто не попре".

Таку думку висловив президент України Петро Порошенко, виступаючи перед студентами Київського національного університету імені Тараса Шевченка, повідомляє "Укрінформ".

"США рішуче налаштовані щодо зупинення будівництва "Північного потоку-2", а проти санкцій США ніхто не піде", – сказав глава держави.

Президент зауважив, що "Північний потік-2" є "абсолютно політиканським проектом", який спрямований проти України і не має жодної економічної складової.

Я вважаю, що "Північний потік-2" не надто вплине на українську економіку, бо його не буде. Я переконаний, що спільними й об’єднаними зусиллями ми зможемо його зупинити, – наголосив Порошенко.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що адміністрація президента США Дональда Трампа готує санкції проти енергокомпаній Німеччини і низки інших європейських країн, що беруть участь в будівництві трубопроводу "Північний потік-2".

Що таке "Північний потік-2"? Це проект магістрального газопроводу з Росії в Німеччину, який хочуть прокласти через Балтійське море в обхід України. Будівництво цього газопроводу різко засудили США, а в Єврокомісії заявили, що він порушуватиме принципи прозорості, недискримінації та рівного доступу.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Poroshenko_nazvav_prichinu_chomu_Pivnichnii_potik2_mozhut_ne_dobuduvati_200263.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя