У Рівному примусово знесуть пейнтбольне містечко

Фото з інтернету


Пейнтбольний клуб «Отаман», що на Басовому куту, та чотири десятки гаражів знесуть у Рівному. Об этом сообщает news-time.org со ссылкой на СМИ.


Поки вирішується питання про те, коли проводити демонтаж.На останньому засіданні міськвиконкому було прийнято рішення про демонтаж так званих «черепашок» на вулицях Київській та Орлова. Ситуацію коментує начальник відділу генплану і розвитку міста управління містобудування та архітектури Андрій Юрков:


Будемо максимально швидко, в два етапи, зносити гаражі. ЦЕ вулиця Орлова, кілька гаражів на вулиці Макарова, на Київській та Буковинській. На це є відповідне рішення виконкому. Питання не лише в гаражах, а загалом у тимчасових спорудах, які не мають дозволів. Ми маємо дозволи на знесення пейнтбольного клубу «Отаман», що на березі Басівкутського озера. Власників ми повідомляли про демонтаж.Зауважимо, що деякі гаражі, демонтовані перед капітальним ремонтом вулиці Макарова, досі перебувають на території тресту зеленого господарства. Власники «черепашок» не поспішають їх забирати.


Законно гаражі стоять лише в гаражних кооперативах Рівного.Нагадаємо, торік у Рівному демонтували 31 гараж, а цього року вже 69. За попередніми підрахунками чинвоників в Рівному є не менше тисячі металевих гаражів, які встановлені самовільно.


Джерело статті: “http://radiotrek.rv.ua/news/u_rivnomu_prymusovo_demontuyut_peyntbolnyy_klub_227997.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя