"Кримський Чорнобиль": Мережу шокували фото "Титану" з висоти пташиного польоту

Армянськ зараз вже називають "Кримським Чорнобилем".

Об этом сообщает goodvin.in.ua со ссылкой на СМИ.

У мережі з’явилися фотографії заводу "Кримський титан", який знаходиться в окупованому Криму. Фотографії опубліковані на сторінці Dronarium Україна в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

На фотографіях видно, що після хімічних викидів, територія навколо заводу виглядає, як Чорнобиль. Також можна побачити, що 8-го вересня, майже через два тижні після хімічних викидів, завод продовжує працювати.

"На фото – завод, що отруює все живе навколо на десятки кілометрів з-за аварії. Його називають "кримським Чорнобилем". Так, це кримський "Титан", і він працює, як бачите. Фото було зроблено 8 вересня", – так підписані фотографії.

Нагадаємо, викид отруйних хімікатів на заводі "Кримський титан" відбувся 24 серпня. В містах, які розташовані найближче до заводу, металеві предмети вкрилися іржею, з дерев опало листя, а жителі почали скаржитися на серйозні погіршення самопочуття.

На початку вересня окупаційна влада Криму прийняли рішення евакуювати дітей й жінок з довколишніх міст.

Однією з версії екологічної катастрофи стало те, що у відстійники хімічних відходів титанового і содового заводів під час військових навчань збройних сил РФ потрапили снаряди. Про це повідомив прес-секретар Міністерства оборони Олександр Мотузяник.

Опублікував: Олег Устименко

Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/krymskyi-chornobyl-merezhu-shokuvaly-foto-tytanu-z-vysoty-ptashynoho-polotu-246611.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя