30 вересня у Чернівцях пройде марш за права тварин

НАШІ МЕНШІ ДРУЗІ /

В неділю, 30 вересня в Чернівцях відбудеться марш за права тварин, покликаний об’єднати мешканців міста навколо гуманістичних цінностей та боротьби із жорстоким ставленням до тварин. О 12:00 подія стартуватиме на Центральній площі біля пам’ятника Т.Шевченку.


Ініціатором Всеукраїнського маршу за права тварин виступає гуманістичний рух UAnimals, на заклик якого зоозахисна подія одночасно пройде по всій Україні: від Києва до Харкова, від Дніпра до Тернополя.

"Ганді якось сказав, що про велич нації і її моральний прогрес можна судити по тому, як вона поводиться із тваринами. Вірні слова! Бо грань між масовими вбивствами безпритульних собак, безкарністю живодерів і злочинами проти людей тонкіша, ніж можна собі уявити. Так легко бути добрими до сильних, багатих і наділених владою.
Втім, давайте залишатися такими ж із тими, хто не має навіть голосу, аби себе захистити. З тваринами!" — заявляє засновник гуманістичного руху UAnimals Олександр Тодорчук — "Минулорічний марш дав неймовірного прискорення: локальним рішенням, активним перемовинам з органами влади, міжнародній взаємодії. Втім боротьба за гуманність триває!"

Організацією маршу за права тварин у Чернівцях займатимуться волонтери Олена Петришак і Максим Петришак.

"Цього року Чернівці вперше долучаються до Всеукраїнського маршу за права тварин. Наша мета – об’єднати жителів міста з метою захисту тих тварин, які наразі знаходяться на межі зникнення, тварин, яких експлуатують у цирках та на притравочних станціях. Цього року ми покажемо, що Чернівці не стоять осторонь та долучаються до Всеукраїнської боротьби за права тварин!" — каже організаторка Олена Петришак.

Всеукраїнський марш за права тварин є гуманістичною та зоозахисною, а не політичною подією. Тому організатори просять учасників утриматися від партійної символіки та гасел.

Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=105870” Об этом сообщает womensnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя