Звільнення бранців Кремля: у Путіна чітко вказали на Медведчука

Звільнення бранців Кремля: у Путіна чітко вказали на Медведчука Об этом сообщает vzhovkvi.in.ua со ссылкой на СМИ.

Речник президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що питанням обміну українських політв’язнів, зокрема, незаконно утримуваного в РФ журналіста Романа Сущенка, займається кум Путіна Віктор Медведчук.

12 вересня Верховний суд Росії виніс остаточний вирок українському журналістові Роману Сущенку, визнавши законним вердикт про засудження його 12 років ув’язнення за статтею про шпигунство.

Після оголошення вироку Сущенко запевнив, що перебуває у хорошій формі і сподівається на обмін.

Пізніше захисник незаконно ув’язеного у Росії українського журналіста повідомив, що його підзахисний готовий просити про помилування, проте своєї вини він, як і раніше не визнає.

У Кремлі на питання про обмін полоненими кивають у сторону кума Путіна і переговірника у Тристоронній контактній групі Віктора Медведчука.

Речник президента РФ Дмитро Пєсков, відповідаючи на питання журналістів про можливий обмін Сущенка та інших незаконно засуджених у Росії українців, наголосив, що цим займається Медведчук.

Медведчук достатньо активно продовжує займатися цим (питанням обміну полоненими – ред,): ви знаєте, що були успішні спроби, було здійснено декілька обмінів. Ми розраховуємо, що ця діяльність буде продовжена, – цитує Пєскова "ТАСС".

Дивіться відео, хто такий Віктор Медведчук:Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Zvilnennya_brantsiv_Kremlya_u_Putina_chitko_vkazali_na_Medvedchuka_267921.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя