Соцмережа Google+ закривається після масового витоку даних

Інтернет-гігант Google оголосив про закриття користувацької версії соціальної мережі Google+ після виправлення помилки, яка призвела до можливого витоку персональних даних 500 тисяч користувачів. Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії.

За даними газети The Wall Street Journal, баг в Google+ відкрив для зовнішніх розробників несанкціонований доступ до даних облікових записів з 2015 року по березень 2018 року. В результаті персональні дані 500 тисяч користувачів Google+ могли опинитися в руках зловмисників. Об этом сообщает radio-kharkov.in.ua со ссылкой на СМИ.


WSJ зазначає, що в Google не стали відразу ж розкривати інформацію про можливий витік даних зі страху завдати шкоди репутації компанії.


У Google пояснили, що програмний збій полягав в тому, що сторонні додатки отримали доступ таких даних профілю Google+, як ім’я, адреса електронної пошти, професія, стать і вік. За їхніми даними, такий доступ мали до 438 додатків.


"Ми виявили та одразу виправили цю помилку в березні 2018 року... Ми не виявили доказів того, що будь-який розробник знав про цю помилку або зловживав API. Ми не виявили доказів несанкціонованого використання даних будь-якого профілю", — заявили в компанії.


НВ

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/sotsmerezha_google_zakryvaietsya_pislya_masovogo_vytoku_danyh_297401.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя