Медична реформа в дії: Лікар розповів, скільки почав заробляти

Чим більше декларацій підписав лікар, тим більше він заробляє. Поки медреформа торкнулася тільки педіатрів, терапевтів та сімейних лікарів.

Об этом сообщает vilna-ukraina.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сергій Сергєєв — один з перших сімейних лікарів, хто оформився як підприємець і отримує гроші безпосередньо від Національної служби здоров’я. Він працює в місті Світловодськ Кіровоградської області, передають Патріоти України.
За два місяці він набрав максимум пацієнтів — 1800 для сімейного лікаря. А недавно лікар найняв ще одного лікаря, реєстратора, який вносить нових пацієнтів в електронну систему, і закуповує нову техніку. Дохід, який медик отримує, дозволив покрити всі борги, які довелося взяти на оренду приватного кабінету, медобладнання та комп’ютерну техніку.
"Уже в цьому місяці я отримав більше ніж очікував. І я відразу погасив всі свої борги. У мене вони були немаленькі. Причому у мене залишилися гроші на податки, зарплати і на подальше інвестування. У цьому місяці я планую оновити оргтехніку, оскільки зараз це найпотрібніше: ми вводимо нові амбулаторні карти і все інше, а потужності старого комп’ютера не вистачає. У наступному місяці планую оновлювати обладнання та кабінет", — розповів Сергій Сергєєв.
Всі медкарти, виписки, довідки, звіти робляться в електронній системі. Це спрощує роботу і заощаджує час. Так, до обіду виходить прийняти більше 20 чоловік, хоча більшість з них похилого віку.

Отримувати 15-20 тисяч грн на місяць абсолютно реально, якщо з розумом підійти до справи, вважає медик.Джерело: Сегодня

Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/medychna-reforma-v-dii-likar-rozpoviv-skilky-pochav-zarobliaty-250180.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя