У Німеччині виступили за запровадження в ЄС правил щодо міграції лікарів – новини ZIK.UA

неділя, 13 січня, 2019, 20:30 Світ

  • Читать эту новость на русском


У Німеччині виступили за запровадження в ЄС правил щодо міграції лікарів

Міністр охорони здоров’я Німеччини Єнс Шпан заявив, що Євросоюзу слід розглянути можливість запровадження правил, які заборонять країнам-членам переманювати одна в одної лікарів і інших професіоналів. Об этом сообщает firtka.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомляє Reuters.


За його словами, коли одна країна переманює лікарів іншою, це викликає ефект доміно. При цьому він нарікає на еміграцію німецьких лікарів до Швейцарії.


«Я можу їх зрозуміти. Швейцарія – прекрасна країна. Але ясно і те, що існує брак цих спеціалістів у Німеччині. Тоді до нас приїздять польські лікарі, щоб працювати у нашій країна, але через це лікарів бракує вже в Польщі» – сказав Шпан.


«Це неправильно. Тому нам слід подумати над тим, щоб створити нові правила щодо залучення людей з певними професіями в ЄС без принципового порушення свободи пересування в Європі» – додав він.


За словами Шпана, в якості моделі для ЄС можуть слугувати домовленості які діють в рамках Всесвітньої організації охорони здоров’я.
Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

Джерело статті: “http://zik.ua/news/2019/01/13/u_nimechchyni_vystupyly_za_zaprovadzhennya_v_yes_pravyl_shchodo_migratsii_1487307”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя