Обласні команди з хокею на траві зіграють товариський матч у Житомирі

Обласні команди з хокею на траві зіграють товариський матч у Житомирі
Обласні команди з хокею на траві зіграють товариський матч у Житомирі
Запрошуються охочі до формування міської команди.

В п’ятницю 12 липня, на базі загальноосвітньої школи №8 відбудеться показова гра з хокею на траві, де зберуться команди-призери всеукраїнських та міжнародних змагань. Матч пройде в Житомирі вперше з 1991 року.

З метою формування здорового способу життя, залучення молоді до занять спортом та популяризації олімпійських видів спорту, а саме хокею на траві в Житомирі відбудеться товариська зустріч між командами з м. Коростень там. Бердичів.Гравці продемонструють техніко-тактичні дії та стратегію у грі.

Захід надасть можливість активній молоді залучитися до занять з хокею на траві, поспілкуватися з гравцями, спробувати закинути м’яч у ворота ключкою, взяти участь у проведенні конкурсів та розіграші подарунків.

В рамках заходу відбудеться презентація новоствореної обласної дитячо-юнацької спортивної школи з хокею на траві Житомирської обласної ради.Протягом змагань усі бажаючі зможуть записатися для формування місцевої команди з хокею на траві у м. Житомир.

Що: Товариський матч ХК «Політехнік» — ХК «ПК-Старт»
Де: ЗОШ №8 (м. Житомир, майдан Згоди, 5)
Коли:12 липня 2019 року о 17.00
Організатор:Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з хокею на траві Житомирської обласної радитаголова відокремленого підрозділу ГО «Федерація хокею на траві в Житомирській області» МаксимВілівчук.

Усі зацікавлені в отриманні більш детальної інформації щодо заходу та формування команди з хокею на траві в м. Житомир, просимо звертатися за телефоном – (097)902-54-47, відповідальний – Дмитро Дзензелюк.


Джерело статті: “https://zhitomir-online.com/podiyi/85009-oblasni-komandy-z-khokeyu-na-travi-zigrayut-tovaryskyy-match-u-zhytomyri.html” Об этом сообщает sivertime.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя