У двох амбулаторіях Богородчанського району – нові автомобілі

news-image: У двох амбулаторіях Богородчанського району – нові автомобілі
Два автомобілі отримало комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної допомоги» Богородчанської районної ради.
Згодом отримає ще два. Машини направлять в амбулаторії сіл Іваниківка, Яблунька, Пороги та в амбулаторію села Маркова, яка поки що в стадії будівництва.

Освячення автомобілів та урочисті збори відбулися 31 жовтня, у першу річницю з дня створення підприємства. Об этом сообщает statuspress.in.ua со ссылкой на СМИ.

З цієї нагоди працівників центру привітав заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Чемний. Посадовець підкреслив, що створення центру первинної медичної допомоги не тільки покращило якість медичних послуг, але й матеріально-технічну базу медзакладів первинної ланки. «Злагоджена робота влади та лікарів дає хороший результат, – зазначив заступник директора ДОЗ ОДА. – Доказом цього є також автомобілі, які сьогодні передали підприємству. Адже це значною мірою полегшить та покращить роботу лікаря».

Володимир Чемний вручив подяку за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм директору КНП «Центр первинної медичної допомоги» Богородчанської районної ради Ларисі Курташ. Слід зазначити, що впродовж року існування Центру первинної медичної допомоги на його роботу не поступило жодної скарги. Крім того, загальні показники якості надання медичної допомоги населенню району за останній рік істотно покращилися.

У перспективі автомобілі отримають й інші амбулаторії Богородчанщини, а першочерговим завданням на сьогодні є впровадження в районі телемедицини.

additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small


Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/u-dvoh-ambulatoriyah-bogorodchanskogo-rayonu-novi-avtomobili.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя